Wakacyjna podróż w komfortowych warunkach

Wakacje to czas letniego wypoczynku. Każdemu należy się odpoczynek od codziennych obowiązków, od pracy zawodowej, od zmartwień i trosk dnia codziennego. Dlatego warto sobie zaplanować urlop z większym wyprzedzeniem i dokładnie wszystko ustalić.

planowanie wakacyjnej podróży i wynajmu busa 9 osobowego

Od czego zacząć planowanie wakacji?

Pierwszym etapem planowania wakacji, jest wybór państwa i miasta, do którego chce się wybrać na wakacje. Do wyboru jest mnóstwo propozycji, można skorzystać z propozycji biur podróży lub na własną rękę wybrać idealne miejsce na urlop. Miejsce na urlop trzeba wybrać starannie i wziąć przy tym pod uwagę różne aspekty. Wiele zależy od tego czy podróżuje się samemu, z partnerem czy z rodziną i z przyjaciółmi. Coraz więcej osób decyduje się na podróżowanie w kilka osób co najmniej, bo wtedy ma się zapewnione dobre towarzystwo na wakacjach. Jeśli znajdzie się odpowiednie miejsce na urlop, należy zastanowić się nad najlepszą propozycją transportową.

Wynajem busa na wakacje

Coraz więcej osób decyduje się na wynajęcie busa na wakacje. Nie ma w tym nic dziwnego, taka forma transportu nie ma sobie równych pod względem wygody i komfortu podróżowania. Wynajem busa 9 osobowego bez kierowcy, wcale nie jest dużym kosztem. Tym bardziej, że koszt ten dzieli się na 9 osób. Dlatego taka podróż dla każdego jest bardzo tania. Busa można wynająć w różnych miejscach, warto sprawdzić takie propozycje, które są przez innych polecane.

Wyposażenie busa 9 osobowego

Każdy bus na wynajem jest bardzo luksusowo wyposażony. Przede wszystkim jest bardzo pojemny, przestronny i wygodny. Każdy z pasażerów ma dużo miejsca do wygodnego podróżowania. Każdy fotel można rozłożyć do pozycji pół leżącej, dzięki czemu podczas dłuższej podróży, można wygodnie spać. Fotele są duże i rozłożyste, dlatego pomieści się w nich każdy podróżny, niezależnie od jego gabarytów. Fotele są też obite miękkim welurem, dzięki temu podróż jest bardzo miła i przyjemna.
Każdy bus dostępny w ofercie na wynajem, ma też podstawowe wyposażenie. Do niego zalicza się klimatyzacja, docierająca do każdego zakamarka busa, ogrzewanie, radio, nawigację satelitarną, wiele podręcznych schowków, elektrycznie otwierane szyby, podgrzewane lusterka, pojemny bagażnik. Wszystkie te rzeczy w czasie dłuższej podróży, są nieocenione, warto więc wynająć taki bus, który wszystkie te elementy wyposażenia będzie posiadał. Dzięki temu podróż będzie komfortowa, wygodna i bezpieczna.

Wnętrze 9 osobowego busa do wynajęcia w wypożyczalni busów Kuszewski

Koszty wynajmu busa 9 osobowego

Jedną z najważniejszych kwestii, w przypadku wynajęcia busa, jest koszt wynajęcia takiego samochodu. Cena całkowitego wynajmu, zależy od wielu różnych kwestii. Przede wszystkim ważne jest miejsce docelowe wakacyjnego wyjazdu. Inaczej będzie kosztować wynajem busa, którym będzie się podróżować do Chorwacji, inaczej do Słowacji a jeszcze inaczej do Anglii czy Niemiec. Każda firma zajmująca się wynajmem busów, prezentuje na swojej stronie ogólny cennik wynajmu swoich busów. W takim miejscu można znaleźć ceny obowiązujące na terenie różnych krajów a także są tu wypisane miejsca, gdzie pod żadnych pozorem nie można wjechać wynajętym busem.

Cena wypożyczenia busa z wypożyczalni

Cena wynajmu busa różni się też w zależności od okresu na jaki się wynajmuje bus. Jeśli jest to jeden dzień, wtedy cena jest wyższa, niż w przypadku wynajęcia busa na dłuższy okres czasu. Ogólnie rzecz mówiąc, czym dłuższy okres wynajmu, tym niższa cena za jedną dobę wynajmu. Najczęściej cena wynajmu busa na jedną dobę waha się pomiędzy 200-300zł za dobę. Jeśli jest to 9 osobowy bus, wtedy cena jest w granicy 300zł, w przypadku mniejszych busów, cena nie przekracza 200zł za dobę. Samochód należy odebrać i oddać w danym oddziale firmy. Jeśli oddaje się samochód w innym oddziale, również trzeba się liczyć z kosztami dodatkowymi. Każdy wynajęty bus, ma także limit kilometrów, których nie należy przekraczać. W przypadku ich przekroczenia również trzeba się liczyć z dodatkowymi opłatami. Trzeba też zadbać o czystość wynajętego auta, za brudne auto będzie trzeba zapłacić dodatkową kwotę.

Ubezpieczenie NWW 9 osobowych busów do wynajęcia

Wszystkie busy na wynajem są ubezpieczone, co dla każdego podróżującego jest bardzo ważną kwestią. Często, jak przykładowo w przypadku firmy: https://www.kuszewski-busy.pl, busy posiadają ubezpieczenie obowiązujące na terenie całej Europy, co gwarantuje nam bezpieczeństwo podczas podróży. Tego typu zabezpieczenie pozwala nam także na wakacje bez żadnych zmartwień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *