Jakie wymagania należy spełnić aby dołączyć do kierowców FREE NOW?

Wiele osób szuka pracy dorywczej, lub pracy, która daje możliwość szefowania samemu sobie i elastyczne godziny pracy. Freenow to dawna firma MyTaxi, która jest bardzo ciekawą alternatywą dla innych podobnych firm takich jak Bolt oraz Uber. Dje bowiem dużą swobodę swoim kierowcą, a dodatkowo można zarobić naprawdę dużo. Firma ta oparta jest o platformę, która umożliwia zamawianie przejazdów taksówkarskich w wielu miastach Polski i Europy. W tym artykule przybliżymy nieco jakie wymagania należy spełnić, aby móc pracować jako kierowca Freenow.

Biuro FREENOW w Krakowie

Formalności, jakie należy spełnić, by zostać kierowca FreeNow

Praca we Freenaow daje dużą elastyczność kierowcom pod względem czasu pracy. Zgodnie z informacjami zawartymi w artykule https://onlygo.pl/blog/jak-zostac-kierowca-freenow – aby zostać kierowcą w tej firmie, nie trzeba natomiast udawać się na liczne rozmowy kwalifikacyjne. Wystarczy wyłącznie wypełnić specjalny formularz kontaktowy i czekać na dalszy rozwój sytuacji. Aby jednak zacząć pracę we Freenow trzeba dostarczyć szereg różnych dokumentów, których listę znajdziecie w następnym akapicie.

Wśród wymaganych przez FreeNow dokumentów, jakie należy zeskanować i dostarczyć droga elektroniczną można wymienić

Przede wszystkim trzeba okazać dowód osobisty, który potwierdza ukończenie 20 roku życia. Oprócz tego trzeba dostarczyć takie dokumenty jak: prawo jazdy, zaświadczenie o niekaralności, potwierdzenie odbycia badań lekarskich i psychologicznych, zdjęcie profilowe, dowód rejestracyjny samochodu, który posiada stempel taxi, potwierdzenie przeglądu technicznego, ważne ubezpieczenie OC oraz wypis z licencji taksówkarskiej. Kierowcy pracujący dla tej firmy muszą posiadać także własny taksometr.

Kierowca Kraków Freenow

Współpraca z partnerem flotowym w ramach FreeNow

Kierowcy, którzy chcą podjąć pracę we Freenow muszą posiadać status taksówkarza. Nie oznacza to jednak, że osoby, które nie prowadzą własnej działalności gospodarczej lub nie posiadają własnego auta, nie mogą pracować w tej firmie jako kierowcy. Z pomocą przychodzą tacy partnerzy jak OnlyGo. Współpracując z takim partnerem, zostanie ci zapewnione kompleksowe wsparcie, na każdym etapie zatrudniania jako kierowca. Firma ta ułatwia zdobycie licencji taksówkarskie, a nawet może wypożyczyć auto do pracy jako kierowca. Jeżeli jednak masz zamiar pracować wykorzystując własny pojazd to firma OnlyGo – Partner Uber Bolt i FreeNow, której siedziba znajduje się na ul. Sołtysowskiej 1, 31-589 Kraków (Tel: 797415722) pomoże ci go dostosować do wymogów, jakie stawia firma Freenow. Oczywiście firma ta pobiera swoją prowizję za udzielane wsparcie, jednak jest ona najniższa spośród wszystkich działających na rynku partnerów flotowych.

Zalety pracy, jako kierowca FreeNow

Przede wszystkim praca jako kierowca w firmie Freenow daje możliwość elastycznego ustalania grafiku, w które dni nam pasują. Oprócz tego mamy bardzo duża elastyczność w kwestii zleceń, jakie będziemy przyjmować. Oprócz tego firma ta bardzo dobrze płaci za wykonywane kursy, a nasz wypłata jest zależna przede wszystkim od liczby godzin, jakie spędzimy, pracując jako kierowca.

Pieniądze za kursy w tej firmie są bezpośrednio przelewane na twoje konto w aplikacji. Oznacza to, że cały czas masz wgląd na to jak wygląda stan twoich zarobków. Firma Freenow zapewnia swoim kierowcą także bardzo atrakcyjne bonusy i premie. Dzięki temu nasze zarobki jeżeli się postaramy, mogą być naprawdę wysokie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *